Prodej Komerční nemovitosti Industrial Prodej:Průmyslová zóna Pouchov

Prodej:Průmyslová zóna Pouchov

Hradec Králové - Pouchov

Průmyslový areál Pouchov se rozkládá na rovinatém území obdélníkového půdorysu o rozloze 3,3 ha v dynamicky se rozvíjející průmyslové zóně „Skladištní oblast“ v severovýchodní části města Hradec Králové v katastrálním území Pouchov asi 3km od centra města v blízkosti vnějšího městského okruhu.

Pro průmyslový areál Pouchov bylo vydané územní rozhodnutí o umístění stavby „Logistické centrum Hradec Králové – Pouchov“.
V současné době je požádáno o vydání stavebního povolení.

Využití pozemku:
Podle platných regulativů je zde možné umístit stavby pro skladování a prodej (prodejní sklady), stavby pro administrativu – jako součást areálů a staveb hlavních, stavby pro technickou vybavenost, skladové a manipulační plochy a dále místní a účelové komunikace.

Průmyslový areál je možno napojit na stávající rozvody inženýrských sítí: vodovod, kanalizace, plynovod, parovod, elektro, telekomunikace.

Průmyslový areál je napojen komunikací z Vážní ulice, která navazuje na nedaleký městský okruh Hradce Králové, z něhož vycházejí všechna důležitá napojení městské aglomerace na důležité silniční tahy.

Cena je na vyžádání, aktuální cenovou nabídku získáte po osobní prohlídce prostor v návaznosti na konkrétní požadavky. Neváhejte nás kontaktovat pro doplnění informací či prohlídku prostor.

Cenadle požadavků
Plocha30000 m²
LokalitaHradec Králové - Pouchov    
Typ nemovitostiIndustrial    
En. náročnost b.G    

Přímý kontakt

Michal Diviš
+420 776 366 333
[email protected]

Kontaktujte našeho agenta
Zdarma Vám:
  • doplní více informací k vybraným nemovitostem
  • doporučí vhodné objekty na základě Vašich potřeb
  • připraví zdarma přehled všech vhodných nemovitostí na trhu
  • poradí ohledně situace na trhu průmyslových nemovitostí
  • dojedná prohlídku prostor či schůzku s majitelem

Spolupracujeme