O projektu INVESTUJ.cz

Historie

Portál byl spuštěn společností 108 AGENCY v dubnu roku 2015 a je určen pro "private equity" investory hledající vhodné nemovitosti ke koupi a dále pak majitele nemovitostí k prodeji, kteří mohou na portálu uveřejnit své nabídky.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako malá realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti.

Charakteristika

Server je určen pro prezentaci nabídky prodeje všech druhů komerčních nemovitostí a pozemků a to jak s výnosem tak bez výnosu. Alternativně portál slouží profesionálním realitním kancelářím i jenodtlivcům k inzerci jejich nabídek.

Hlavním obsahem je katalog, který je dělen dle lokalit (krajů) a typů nemovitosti / transkace. Všichni inzerenti mají on-line nástroje k editaci svých nabídek, což zaručuje maximální aktuálnost. Zájemce o nemovitost jednoduše vyhledá vhodné nabídky v preferované lokalitě a může kontaktovat přímo prodejce, případně jeho přímého zástupce. Nebo může kontaktovat konzultanta INVESTUJ.cz, probrat s ním své požadavky a nechat si zpracovat přehled odpovídajících nemovitostí na míru.

Vybrané nabídky jsou uvedeny s ilustrativními fotografiemi a orientačními údaji především co se týká lokality, plochy a ceny. Toto je dáno povahou některých nabídek, především pak s ohledem na citlivost dat. Na vyžádání po osobní schůzce případně podpisu mlčenlivosti poskytne majitel nebo jeho přímý zástupce podrobní informace.

Dalšími doplňkovými službami jsou konzultace v segmentu komerčních realit, analýzy trhu, cenotvroba, prodejní strategie, marketingové služby apod.

Provozovatel serveru

108 AGENCY, s.r.o.
Příběnická 939/ 20
130 00 Praha 3
www.108agency.cz
tel. +420 721 733 733